Agora Celebration

Tradycja naszej rodzinnej firmy sięga trzech pokoleń. Doświadczenie zdobyliśmy w Europie Zachodniej oraz Ameryce, obserwując zmieniające się trendy na przestrzeni wielu lat. Suknie ślubne projektujemy z pasją by oddać magię zachodu lat 60’ i 70’. Każda kreacja przemyślana jest z wielkim zaangażowaniem, łącząc tradycję i najnowsze trendy, by stworzyć za każdym razem niepowtarzalną kolekcję.

Wraz z naszymi artystami tworzymy suknie, które mają oddać cudowną atmosferę najważniejszego dnia w życiu każdej panny młodej. W naszych kolekcjach znajdują się również suknie wieczorowe, a ich różnorodność pozwala wybrać kreację na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów dopasowując się do ich potrzeb, a efekty naszej pracy zobaczyć można na międzynarodowych targach, w których regularnie uczestniczymy.

Nasze suknie wieczorowe tworzymy z myślą o kobietach chcących podkreślić swoją kobiecość. Każda z propozycji posiada własny charakter i styl. Od skromnej dziewczyny po królową parkietu — każda z pań znajdzie kreację, która pozwoli jej zabłysnąć w towarzystwie, a każdy uśmiech rozświetlą kryształy Swarovskiego.

Princessy suknie ślubne w Salonie Agora Wrocław
Salon sukien ślubnych Agora Celebration
Pracownia polskiego producenta sukien ślubnych Agora Celebration
Polski producent sukien ślubnych Agora Celebration
Ręczne naszywanie aplikacji na gorset sukni ślubnej
Producent sukien ślubnych Agora Celebration
Agora Celebration handmade
Bridal fashion Agora Celebration

Elegancja, z nutą zmysłowości i odrobiną szaleństwa
– tak rodzą się wspomnienia.
Bądź piękna i pewna siebie – to przepis na idealny wieczór.