Salon Sukien Ślubnych Agora Celebration Wrocław

Salon Sukien Ślubnych Agora we Wrocławiu zaprasza do przymierzania sukien z kolekcji 2023 oraz przepięknych modeli z poprzednich kolekcji. Szyjemy suknie we wrocławskiej pracowni, nie ma więc problemu z idealnym dopasowaniem do każdej sylwetki.
Najpiękniejsze princessy pozwolą Ci spełnić marzenie o ślubie w stylu księżniczki.

Tradycja naszej rodzinnej firmy sięga trzech pokoleń. Suknie ślubne projektujemy z pasją by oddać magię mody lat 60’ i 70’. Każda kreacja przemyślana jest z wielkim zaangażowaniem, łącząc tradycję i najnowsze trendy, by stworzyć za każdym razem niepowtarzalną kolekcję.

Tworzymy suknie ślubne, które mają oddać cudowną atmosferę najważniejszego dnia w życiu każdej panny młodej. W naszych kolekcjach znajdują się również suknie wieczorowe, a ich różnorodność pozwala wybrać kreację na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientek dopasowując się do ich potrzeb, a efekty naszej pracy zobaczyć można na międzynarodowych targach ślubnych, w których regularnie uczestniczymy.

Nasze suknie wizytowe tworzymy z myślą o Paniach pragnących podkreślić swoją kobiecość. Każda z propozycji posiada własny charakter i styl. Od skromnej dziewczyny po królową parkietu — każda z Pań znajdzie kreację, która pozwoli jej zabłysnąć w towarzystwie, a każdy uśmiech rozświetlą najwyższej jakości zjawiskowe kryształy.

Zwiewna sukienka do ślubu od Agora Celebration
Salon sukien ślubnych Agora Celebration
Stylowy Ślub z Agora Celebration
Agora Celebration Salon Mody Ślubnej
agora-handmade
Czerwona suknia ślubna lub wizytowa
Panna młoda w Agorz Celebration
Suknie ślubne i wizytowe Agora Wrocław

Elegancja, z nutą zmysłowości i odrobiną szaleństwa
– tak rodzą się wspomnienia.
Bądź piękna i pewna siebie – to przepis na idealny wieczór.